Ventilátory do kruhového potrubia VKA sú určené pre priame pripojenie na kruhové potrubie. Používajú sa na jednoduché vetranie alebo ako súčasť klimatizačných systémov na strane prívodu alebo odvodu. Sú určené na dopravu čistého vzduchu, bez pevných, vláknitých, lepivých, agresívnych a výbušných prímesí.

Obežné koleso z plastu alebo pozinkovaného plechu, lopatky zahnuté dozadu. Motor s vonkajším rotorom, integrovaným termokontaktom a kvalitnými bezúdržbovými ložiskami.

Montážna konzola LAV je súčasťou dodávky ventilátora.

 

 

Popis kategorie

Ventilátory do kruhového potrubia VKAP 3.0 sú určené pre priame pripojenie na kruhové potrubie. Používajú sa na jednoduché vetranie alebo ako súčasť klimatizačných systémov na strane prívodu alebo odvodu. Sú určené na dopravu čistého vzduchu, bez pevných, vláknitých, lepivých, agresívnych a výbušných prímesí. Obežné koleso s lopatkami zahnutými dozadu. Motor s  vonkajším rotorom, integrovaným termokontaktom a kvalitnými bezúdržbovými ložiskami.
Skriňa ventilátora je vyrobená z pozinkovaného plechu, s utesnenými spojmi.
Všetky ventilátory VKAP 3.0 sú vyrobené v súlade s ERP 2013 alebo ERP 2015.

Montážna konzola LAV je súčasťou dodávky ventilátora.

 

Hlukovo izolované potrubné ventilátory sú vyrobené z galvanicky pozinkovaného oceľového plechu. Ventilátory majú tepelnú a hlukovú izoláciu 50 mm. Ventilátory AKU sú určené na dopravu čistého vzduchu bez pevných, vláknitých,
lepivých, agresívnych a výbušných prímesí. Sú určené na montáž do kruhového potrubia. Sú vybavené motormi s bezúdržbovými ložiskami. Motory ventilátorov sú vybavené termokontaktom. Revízny kryt je ľahko otvoriteľný a umožňuje jednoduchý prístup pre údržbu alebo čistenie. Maximálna prúdová záťaž a výkon sú vyznačené pri nominálnom napätí. Ak je regulátorom otáčok znížené vstupné napätie, prúdové zaťaženie motora môže byť vyššie ako nominálne. Vzhľadom na túto skutočnosť odporúčame použiť samostatný regulátor otáčok pre každý ventilátor.
Ventilátory AKU sú určené len na prevádzku v interiéri.

 

AKUEKO

Príslušenstvo

RÝCHLY KONTAKT

Email: info@ventra.sk

Skype: ventra.sk

Tel.:  +421-2-4342 4721

Fax:  +421-2-4342 0425

KONTAKTNÝ FORMULÁR

VENTRA NA MAPE

 VEĽKÁ MAPA

Visit fbetting.co.uk ladbrokes